Jak napsat bakalářskou práci za týden?

Jak napsat bakalářskou práci za týden

Za odpověď na tuto otázku by asi mnozí rádi zaplatili. Že ale přesný návod neexistuje, je více než zřejmé, protože… – každý jsme jiný, každý si umí jinak poradit se sumou dat, každý je umí jinak vyhodnotit, každý zvládne na jiné úrovni a za jinou dobu napsat smysluplný souvislý text. Což ovšem úplně možnost skutečně napsat bakalářku za týden nevylučuje.

Předpoklady?

Výdrž, ochota pracovat ve dne v noci, nepříliš složité, ale hlavně ryze teoretické téma, dobrý počítač a pozor – také nezbytná dávka drzosti a schopnosti i ochota riskovat.

Třeba to vyjde. Ne každý ale právě tyto předpoklady má. A tak si asi více studentů klade otázku typu: Jak napsat bakalářskou práci za měsíc? No a ti zodpovědnější a sebekritičtější spíše zvažují, jak napsat bakalářku co nejrychleji.

Předpoklady pro napsání bakalářské práce za týden

Pravda, ani měsíc není ideální, ale při časové flexibilitě, perfektní orientaci ve zdrojích všeho druhu a schopnosti dát dohromady čtivý, ale také patřičně odborný text to zvládnout jde. A možná by se dal provést a vyhodnotit i jednoduchý výzkum. Sociální sítě jsou fakt skvělý pomocník, když jde do tuhého.

Závažnější situace ale nastává, když se najednou ve vašem googlovském kalendáři objeví termín odevzdání bakalářky, o němž jste se domnívaly, že je ještě bezpečně daleko. Tehdy vám asi nezbyde čas přemýšlet, zda a jak napsat bakalářskou práci za týden, ale prostě zasednout a napsat ji. Asi nebudete mít čas sestavovat si harmonogram jednotlivých kroků, ale odvážnému štěstí přeje.

Jak napsat bakalářskou práci co nejrychleji

Existuje okamžité řešení?

Žijeme v době nejrůznějších absurdit, nad nimiž nám někdy zůstává rozum stát. Hledají se cesty, jak si všechno co nejvíce usnadnit, urychlit a také mít z toho nějaký profit. A tak mě napadlo, že nikoho ještě nenapadlo uveřejnit přesný návod na to, jak napsat bakalářskou práci za týden/za měsíc. Už to vidím, jak by kvetlo drobné online podnikání!

A možná není úplně nemyslitelné, že někdy – a nemusí to být až za řadu let – se v rukou vysokoškolského pedagoga ocitne závěrečná práce s názvem: Jak napsat bakalářskou práci co nejrychleji. Výzkumný vzorek? Úspěšní absolventi bakalářského studia nejmenovaných českých vysokých škol.

Stačí si počkat!?

 

Štítky

STUDENTSKÁ AKCE
VAZBA PRÁCE ZDARMA

JAZYKOVÁ
a STYLISTICKÁ korektura
ZA JEDNU CENU

FORMÁTOVÁNÍ
VČETNĚ CITACÍ

PRACUJEME
O VÍKENDECH I SVÁTCÍCH